EARTHBORN HOLISTIC® Small Breed - створений для того, щоб забезпечити їм смак, який вони полюблюять та харчування, яке потребують для фізичного благополуччя і гарного здоров'я. З курятиною та сигом, як джерелом білка, корм забезпечує високий рівень білка для підтримки м'язевої

маси і енергії.

Поряд з білком, формула EARTHBORN HOLISTIC® Small Breed доповнена антиоксидантами (вітамін E & C), а також сумішшю овочів і фруктів, щоб збагатити їжу та підтримки повсякденного здоров'я. Вітаміни та мінерали допомагають підтримувати імунну систему вашої собаки. Це беззернова, безглютенова, а також без вмісту картоплі дієта є здоровою альтернативою та обов'язково сподобається вашій собаці.

Корм розроблений у відповідності до харчових норм, встановлених Американською Асоціацією Контролю Якості продуктів (AAFCO)
РЕКОМЕНДОВАНІ НОРМИ ГОДУВАННЯ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК

ВАГА СОБАКИ (КГ)

ДЕННА НОРМА (ГР)

1-2.5

30 - 55 г

2.5-5

55 - 85 г

5-7.5

85 - 110 г

7.5-10

110 - 140 г

10-12.5

140 - 160 г

12.5-15

160 - 180 г


СКЛАД: 
Оновлений склад: борошно з курки, горох, гороховий крохмаль, курячий жир (консервований сумішшю токоферолів), борошно з білої риби, насіння льону, клітковина гороху, сушені яйця, натуральні ароматизатори, сушена чорниця, сушена журавлина, сушені яблука, сушена морква, сушений шпинат, сіль, DL-метіонин, L-лізин, таурин, L-карнітин, бета-каротин, вітаміни мінерали, пробіотики.

 Колір гранул може природно відрізнятись.