Earthborn 
Holistic® 
Dog Food Formulas

Earthborn Holistic® - це передове альтернативне живлення для собак. 
Предки Вашої собаки покладалися на повні і неймовірні мисливські здібності щоб захопити багату на протеїн
 їжу.

Сьогодні Ваш улюбленець покладається на Ваші "мисливські здібності", але це не означає, що його дієті доведеться змінитися. 
Earthborn Holistic® Dog Food Formulas створений з інгредієнтів найвищої якості, щоб забезпечити кожного чотирилапого необхідним 
для повноцінного життя  харчуванням.

Найкращі білки, жири, фрукти і овочі, а також комплекс вітамінів і мінералів об'єднались, щоб підтримати енергію, імунітет, здоров'я та гарне самопочуття Вашої собаки. 

ХОЛІСТИК ФОРМУЛИ з ЦІЛЬНИМ ЗЕРНОМ

Холістики відносяться до останнього покоління кормів супер преміум класу, виробництво яких засновано на інноваційному підході до раціону домашніх вихованців. В основі цього підходу, знаходиться дика тварина, що харчується здобутим м'ясом і пашею, ким історично і є наші домашні друзі. Основний аспект в цьому випадку термообробка м'яса, використовуваного для корму. В даному випадку вона мінімальна, адже в дикій природі тварина споживає м'ясо в сирому вигляді. 
Ця технологія зберігає корисні властивості складових інгредієнтів, які використовуються у формулах кормів. А цільні зерна рису, що входять до складу Earthborn Holistic доповнюють м'ясні раціони своєю клітковиною та необхідними речовинами (ядро рису - джерело корисного рисового масла, а рисові висівки мають велику поживну цінність), а також цільні зерна добре втамовують голод та врегульовують обмін речовин в організмі собак.

                    Adult Vantage               Ocean Fusion              Puppy Vantage               Small Breed

БЕЗЗЕРНОВІ ХОЛІСТИК ФОРМУЛИ

Сухі беззернові корми для собак чудово забезпечують ваших вихованців енергією і підтримують їх в прекрасній формі. Унікальний склад такої продукції відповідає сучасним дієтичним тенденціям, які мають у своїй основі ідею, що корми максимально насичені м'ясом, оптимально підходять тварині.
За рахунок відсутності злаків в формулах беззернових кормів, знижується кількість жирних кислот Омега-6. У той же час використання м'яса тварин, вирощених на пасовищах при екстенсивному типі виробництва, збільшує кількість жирних кислот Омега-3. Таким чином, в формулах цих кормів ми маємо найбільш оптимальне співвідношення кислот Омега-3 і Омега-6, що дозволяє в тому числі тримати вагу тварини в нормі за рахунок зниження жирової маси і збільшення м'язової. Це найбільш оптимальний тип харчування тварин при наявності фізичних навантажень або інших причин, що сприяють високій потребі в енергії.
                                             Coastal Catch                   Large Breed                 Meadow Fest
                      Primitive Natural                                                                                     Weight Control